Nasza szkoła już dziesiąty rok z kolei uczestniczy w programie „Stypendia Św. Mikołaja”.

Ma on na celu wsparcie zdolnych i zarazem aktywnych społecznie uczniów, dzięki temu możemy w sposób bardzo wymierny docenić wartość nauki i pokazać jak ważna w życiu jest pomoc drugiemu człowiekowi oraz własny rozwój. Uczniowie co roku otrzymują wsparcie w postaci stypendium. W tym roku szkolnym 11 uczniów naszej szkoły otrzymało od Fundacji Świętego Mikołaja dzięki wsparciu firmy IG także laptopy, które umożliwiły im uczestniczenie w lekcjach w czasie nauki zdalnej. Dziękujemy obu Parafiom w Krasnobrodzie, Rodzicom i Pracownikom naszej szkoły oraz całej społeczności za ogromne wsparcie i nie ukrywamy, że liczymy na więcej, żeby móc w ten sposób dodawać naszym uczniom skrzydeł.

Aby wpłacić na stypendia dla uczniów naszej szkoły można skorzystać z danych:

Odbiorca:

Fundacja Świętego Mikołaja
Przesmyckiego 40,
05-500 Piaseczno

Numer konta:

70 1090 0004 9149 0000 0000 0185

Tytułem: Darowizna na stypendia w szkole Zespół Szkół w Krasnobrodzie 22-440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

 

Zapraszamy na stronę Fundacji Świętego Mikołaja:

https://stypendia.mikolaj.org.pl

 

Prosimy o przekazanie 1% podatku na stypendia Świętego Mikołaja, pieniądze trafiają bezpośrednio do uczniów naszej szkoły.

1% podatku na rzecz stypendiów w ramach programu Stypendia św. Mikołaja

KRS Fundacji Świętego Mikołaja: 0000126602

Cel szczegółowy: Zespół Szkół w Krasnobrodzie

Dziękujemy!

 

Wykaz stypendystów:

Stypendyści w roku szkolnym 2011/2012 - semestr letni:

Karolina - I LO

Beata - I LO

Fundator stypendiów: Polska Telefonia Cyfrowa S. A.

 

Stypendyści w roku szkolnym 2012/2013 - semestr zimowy:

Karolina - II LO

Beata - II LO

Katarzyna - I LO

Fundatorzy stypendiów: Polska Telefonia Cyfrowa S. A. Rodzice, Pracownicy i Spółdzielnia Uczniowska Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie.

 

Stypendyści w roku szkolnym 2012/2013 - semestr letni:

Katarzyna - I LO

Fundatorzy stypendiów: Polska Telefonia Cyfrowa S. A. Rodzice, Pracownicy i Spółdzielnia Uczniowska Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie.

 

Stypendyści w roku szkolnym 2013/2014:

Katarzyna - II LO

Fundatorzy stypendiów: Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie, Parafia pw. Nawiedzenia Ducha Świętego w Krasnobrodzie, Rodzice, Pracownicy i Spółdzielnia Uczniowska Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie.

 

Stypendyści w roku szkolnym 2014/2015:

Aleksandra - I LO

Olga - II LO

Fundator stypendiów: Szwajcarska Fundacja Marian&Zofia Kirsch-Stiftung.

 

Stypendyści w roku szkolnym 2015/2016:

Aleksandra - II LO

Olga - III LO

Fundatorzy stypendiów: Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie, Parafia pw. Nawiedzenia Ducha Świętego w Krasnobrodzie, Rodzice, Pracownicy i Spółdzielnia Uczniowska Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie, Szwajcarska Fundacja Marian&Zofia Kirsch-Stiftung.

 

Stypendyści w roku szkolnym 2016/2017:

Aleksandra - III LO

Dominika - III LO

Fundatorzy stypendiów: Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie, Parafia pw. Nawiedzenia Ducha Świętego w Krasnobrodzie, Rodzice, Pracownicy i Spółdzielnia Uczniowska Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie, Szwajcarska Fundacja Marian&Zofia Kirsch-Stiftung.

 

Stypendyści w roku szkolnym 2017/2018:

Agnieszka - I LO

Mateusz - I LO

Fundatorzy stypendiów: Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie, Parafia pw. Nawiedzenia Ducha Świętego w Krasnobrodzie, Rodzice, Pracownicy i Spółdzielnia Uczniowska Zespołu Szkół w Krasnobrodzie.

 

Stypendyści w roku szkolnym 2018/2019:

Agnieszka - II LO

Mateusz - II LO

Fundatorzy stypendiów: Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie, Parafia pw. Nawiedzenia Ducha Świętego w Krasnobrodzie, Rodzice, Pracownicy Zespołu Szkół w Krasnobrodzie.

 

Stypendyści w roku szkolnym 2019/2020:

Bartłomiej - II LO

Mateusz - III LO

Fundatorzy stypendiów: Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie, Parafia pw. Nawiedzenia Ducha Świętego w Krasnobrodzie, Rodzice, Pracownicy Zespołu Szkół w Krasnobrodzie.

 

Stypendyści w roku szkolnym 2020/2021:

Bartłomiej - III LO

Laptopy firmy Dell dzięki wsparciu firmy IG Knowhow Limited otrzymały:

Dominika - II LO

Katarzyna - II LO

Fundatorzy stypendiów: firma IG, Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie, Parafia pw. Nawiedzenia Ducha Świętego w Krasnobrodzie, Rodzice, Pracownicy Zespołu Szkół w Krasnobrodzie.

 

Stypendyści w roku szkolnym 2021/2022:

Dominika - III LO

Katarzyna - III LO

Laptopy firmy Dell dzięki wsparciu firmy IG Knowhow Limited otrzymało:

11 uczniów

Fundatorzy stypendiów: firma IG, Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie, Parafia pw. Nawiedzenia Ducha Świętego w Krasnobrodzie, Rodzice, Pracownicy Zespołu Szkół w Krasnobrodzie.

Wszystkim sponsorom i darczyńcom DZIĘKUJEMY!!!

Koordynatorzy szkolni: Alicja Pomaniec, Halina Gontarz