Listopad jest miesiącem zadumy oraz czasem wspomnień osób, które już odeszły do wieczności.

W ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta” uczniowie klasy VIb wraz z wychowawcą udali się na krasnobrodzki cmentarz parafialny, by zapalić znicze na grobach i pomnikach upamiętniających bohaterów walczących o wolność naszego kraju. W ten sposób pokazujemy, iż pamiętamy o naszych bohaterach, którzy walczyli i oddali własne życie, abyśmy my dzisiaj mogli żyć w wolnej i niepodległej Polsce. Uczniowie w zadumie zapalili znicze na grobach żołnierzy, którzy poświęcili swoje życie w walkach obronnych we wrześniu 1939 r. oraz poległych powstańców ze stycznia 1863 roku.

"Szkoła pamięta...
"Szkoła pamięta...
"Szkoła pamięta...
"Szkoła pamięta...
"Szkoła pamięta...
"Szkoła pamięta...
"Szkoła pamięta...
"Szkoła pamięta...
"Szkoła pamięta...
"Szkoła pamięta...
"Szkoła pamięta...