Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Biblioteka szkolna z okazji "Międzynarodowego Dnia Książki Dla Dzieci" przygotowała spotkanie dla wszystkich dzieci z przedszkola.

W obchody tego święta włączyli się uczniowie gimnazjum, którzy czytali maluchom wiersze J. Tuwima, J. Brzechwy i H.Ch. Andersena. Przedszkolaki recytowały też własne wierszyki, które były nagrywane, by mogły ich później posłuchać. W związku z tym świętem przygotowana została, też wystawa książek dla dzieci i gazetka wraz z pracami dzieci przedstawiającymi postacie z bajek. Dzieci z uwagą słuchały czytania swoich starszych kolegów. Była to kolejna akcja promująca czytanie i zachęcająca już od najmłodszych lat do obcowania z książką. W myśl hasła, że "Książka Uczy Bawi Wychowuje", dzieci miały dobrą zabawę, ale też z każdej bajki wypływał jakiś pouczający morał.

Oganizatorzy:

T. Gielmuda

M. Tarłowska

G. Krzeszowska

M. Lipczewska-Litwińczuk

Międzynarodowy ...
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy ...
Międzynarodowy ...

© 2019 Zespół Szkół w Krasnobrodzie