Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

W piątek 7 czerwca 2019 r. mieliśmy okazję, ale też zostaliśmy zaproszeni na imprezę organizowaną przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Krok za Krokiem w Zamościu.

Było to spotkanie - Dzień Rodziny wielu dzieci z niepełnosprawnością z naszego regionu wraz z ich rodzinami, terapeutami i zaproszonymi gośćmi w ośrodku terapeutyczno - wypoczynkowym Stowarzyszenia w Bondyrzu. Z racji tego, że nasz szkolny wolontariat czynnie włączył się w zbiórkę funduszy na budowę Rodzinnego Domu , nasi wolontariusze uczestnicząc w tej imprezie mieli okazję nie tylko obejrzeć występy dzieci, ale przde wszystkim zintegrować się ze swoimi rówieśnikami, którzy są niepełnosprawni. Dużym zaskoczeniem były dla naszych uczniów świetne umiejętności gry w piłkę nożną chłopców z ośrodka, którzy okazali się nie lada przeciwnikami. Był to też czas w, którym nasi uczniowie mogli wykazać się postawą tolerancjii, opiekuńczości, akceptacji, i otwartości na innych. Mogliśmy też ze smakiem zjeść bigos, kiełbaski i lody. Mamy nadzieję że to początek naszej współpracy i integracji, która na pewno przyniesie dobre owoce zarówno jednym jak i drugim.

Dzień Rodziny w...
Dzień Rodziny w...
Dzień Rodziny w...
Dzień Rodziny w...
Dzień Rodziny w...
Dzień Rodziny w...
Dzień Rodziny w...
Dzień Rodziny w...
Dzień Rodziny w...
Dzień Rodziny w...

© 2019 Zespół Szkół w Krasnobrodzie