Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

W dniach 6 i 9 marca 2020 r. w bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie na czytelnika.

Głównym celem wydarzenia było zachęcenie uczniów klas pierwszych do korzystania z zasobów biblioteki, rozwijania umiejętności i pasji czytania. Na początku zajęć uczniowie odgadywali zagadki, które sprawdzały znajomość baśni i bajek. Następnie zostali zapoznani z zasadami postępowania z książką, prawami czytelnika. Na zakończenie pierwszaki złożyły przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki, po czym zostały uroczyście pasowane na czytelników naszej biblioteki. Uwieńczeniem tego doniosłego dnia było wypożyczenie pierwszej książeczki. Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy wielu sukcesów i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej"

M. Tarłowska

Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie