W dniu 12.02.2021r. w bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie na czytelnika.

Głównym celem wydarzenia było zachęcenie uczniów klas pierwszych do korzystania z zasobów biblioteki, rozwijania umiejętności i pasji czytania. Na początku zajęć uczniowie odgadywali zagadki, które sprawdzały znajomość baśni Hansa Christiana Andersena. Następnie zostali zapoznani z zasadami postępowania z książką, prawami czytelnika. Na zakończenie pierwszaki złożyły przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki, po czym zostały uroczyście pasowane na czytelników naszej biblioteki. Uwiecznieniem tego doniosłego dnia było wypożyczenie pierwszej książeczki. Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy wielu sukcesów i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej".

M. Tarłowska

Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...
Pasowanie na cz...