Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

W ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Przedszkolak -  mały patriota i obywatel” dzieci z oddziałów 0a i 0b, dzięki prezentacji multimedialnej przygotowanej przez swoje wychowawczynie „wybrały się” w podróż po Polsce, zwiedzając największe miasta naszego kraju.

Następnie próbowały same odtworzyć najciekawsze miejsca Polski wykonując prace plastyczne. Podsumowaniem działań była organizacja wystawy pt. „Piękna nasza Polska cała” ukazującej walory Polski. Dzieci pomagały w układaniu i zawieszaniu prac w określonym miejscu. Działania rozbudziły ciekawość dzieci oraz utwierdziły je w przekonaniu o pięknie naszego kraju.

„Piękna nasza P...
„Piękna nasza P...
„Piękna nasza P...
„Piękna nasza P...
„Piękna nasza P...
„Piękna nasza P...
„Piękna nasza P...
„Piękna nasza P...
„Piękna nasza P...
„Piękna nasza P...

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie