Tym razem przedszkolaki wyruszyły na spotkanie z Francją.

Dzień 1.

W tym dniu dzieci poznały tradycje, kulturę oraz zabytki tego państwa. Dowiedziały się jakie miasto jest jego stolicą oraz jakie kolory ma flaga narodowa. Nie zabrakło także lekcji języka francuskiego, na której dzieci nauczyły się podstawowych zwrotów w tym języku. Jednak prawdziwą niespodzianką okazał się pokaz mody. Dzieci zamieniły się modelki i modeli. Z odwagą prezentowały swoje stroje na czerwonym dywanie.

Dzień 2.

To był jeden z najpyszniejszych dni w naszym przedszkolu. Tego dnia przedszkolaki poznały przysmaki kuchni francuskiej. Na stołach królowało oczywiście ciasto francuskie. Dzieci z pomocą pań przygotowały z niego smaczne ciasteczka. Były wyśmienite.

 

Edyta Smoląg

Justyna Kwaśniewska

Agnieszka Piwko

Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...
Podróże ze smak...