Uczniowie klas IV a i IV b 18.06.2021r. pojechali na wycieczkę do Chełma. Zwiedzanie miasta rozpoczęli od kopalni kredy. Miejsce  jest  znane z tego, że pojawia się tam słynny duch Bieluch. Prawie wszyscy oczekiwali na to spotkanie z wielkim niepokojem. Czekali, wypatrywali, wołali i … niestety nie pojawił się postrach kopalni. Mimo wszystko było sporo emocji w poznawaniu historii miasta pod ziemią.

Po zakupieniu pamiątek udaliśmy się na Górę  Chełmską, by zobaczyć najważniejsze miejsce na „Górce”, czyli Bazylikę NMP majestatycznie w bieli kredowej górującą na miastem. Po odpoczynku w cieniu parkowych drzew udaliśmy do parku wodnego. Radości było co niemiara. Każdy znalazł coś dla siebie: rwąca rzeka, ścianka wspinaczkowa, tor ruchomych kamieni, zjeżdżalnie rurowe. Dzieci, gdy trochę się wychłodziły  korzystały z jacuzzi. Opieka nad  czwartoklasistami i zabawy z nimi  sprawiały  wiele radości  również nauczycielom. W drodze powrotnej jeszcze wspólny posiłek, a potem już tylko wesoły autobus wracał do Krasnobrodu.  Nasi uczniowie, jak zwykle, potrafili zachować się właściwie na wycieczce. 
To był  ciekawy relaks po roku trudnej nauki.

Opiekunowie:

Marzena Gęśla 😊

Marcin Nowosad  😊

Kazimierz Mielniczek  😊

Wycieczka do Ch...
Wycieczka do Ch...
Wycieczka do Ch...
Wycieczka do Ch...
Wycieczka do Ch...
Wycieczka do Ch...
Wycieczka do Ch...
Wycieczka do Ch...
Wycieczka do Ch...