Odkrywamy Skarby Naszej Ziemi
24 października klasa 7b wyruszyła na pieszy rajd w kierunku Wólki Husińskiej. To już kolejny rajd będący częścią klasowego projektu: Skarby Naszej Ziemi. Podczas wspólnej wędrówki szlakiem czarnym ,, Wokół Krasnobrodu ‘’ mogliśmy podziwiać piękno naszych roztoczańskich lasów i pól oraz cieszyć aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Ze szkoły wyruszyliśmy o godz. 8.15 i po ok. dwóch godzinach spokojnego marszu dotarliśmy na miejsce, gdzie czekało na nas ognisko i smaczne kiełbaski. Był to dla nas czas wytchnienia, relaksu i pielęgnowania naszych relacji. Klasa 7 b należy to uczniowie bardzo aktywni i żywiołowi dlatego też nie zabrakło sportowych atrakcji tj. chociażby gra w siatkówkę. Będąc w dobrej kondycji fizycznej postanowiliśmy powrotną drogę przebyć także pieszo. Ostatni etap rajdu koniec trasy nie był już taki łatwy ale szczęśliwie wszyscy dotarliśmy do Krasnobrodu. Teraz możemy już pokonywać dłuższe trasy. A skarbów na naszej ziemi jest wystarczająco dużo by wciąż odkrywać je na nowo. Dziękujemy państwu Rafałowi i Katarzynie Osuchom, którzy przygotowali dla nas to wydarzenie.

Marzena Kałuża

Rajd pieszy Kra...
Rajd pieszy Kra...
Rajd pieszy Kra...
Rajd pieszy Kra...
Rajd pieszy Kra...
Rajd pieszy Kra...
Rajd pieszy Kra...
Rajd pieszy Kra...
Rajd pieszy Kra...
Rajd pieszy Kra...