9 grudnia klasy 5b, 6a oraz 6b wybrały się na wycieczkę edukacyjną do Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

Uczniowie obejrzeli spektakl pt. „Sposób na Alcybiadesa” przygotowany na kanwie książki dla młodzieży Edmunda Niziurskiego z 1961 roku. Każdy nauczyciel przecież ma swoją piętę achillesową, słabość, którą wystarczy poznać a potem realizować SPOSÓB. Akcja przedstawienia Piotra Ratajczaka i Piotra Rowickiego zostaje przeniesiona do czasów współczesnych, do jednej z lubelskich szkół, a bohaterami są dziewczyny: Ciamcia i Słaba oraz chłopcy: Zasępa i Pędzel. To właśnie oni próbują zdobyć sposób na historyka zwanego Alcybiadesem i powstrzymać szalone edukacyjne zapędy ciała pedagogicznego. Dzięki spotykaniu z prawdziwym teatrem i grą aktorską uczniowie podnosili swoje kompetencje w zakresie odbioru sztuki i zachowania w teatrze.

Po wspaniałej przygodzie z teatrem uczniowie udali się do sali trampolin, by aktywnie spędzić czas, ćwiczyć i rozwijać swoją ogólną sprawność fizyczną. Pobyt w parku trampolin okazał się wspaniałą gimnastyką. Wspólne spędzanie czasu wprawiło wszystkich w znakomity nastrój i wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii.

Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...
Wycieczka eduka...