W dniu 9 lutego uczniowie kl. V B uczestniczyli w kuligu. Pomimo dość niskiej temperatury wszystkim było gorąco, a na twarzach dzieci gościł uśmiech.  Saniami zaprzężonymi w konie udaliśmy się na przejażdżkę po zaśnieżonych leśnych dróżkach.

Następnie udaliśmy się na górkę. Dzieci zjeżdżały na workach, jabłuszkach, ślizgaczach a nawet na własnych butach. Mokrzy i oblepieni śniegiem na zakończenie zimowych wojaży zjedliśmy kiełbaski z ogniska – apetyt dopisał wszystkim.  Endorfiny „parowały wręcz uszami”. Dla tych, których z nami nie było, krótka relacja fotograficzna autorstwa pani Marty Osterkamp-Mielniczek.

Bożena Wiatrzyk

Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...
Zimowe szaleńst...