28 wrzesnia to był bardzo słoneczny i udany dzień. Prawie wszyscy uczniowie z klasy VIIb wybrali się na kajaki. Niektórzy mieli już doświadczenie, ale nie wszyscy. Na trasie panowała pełna współpraca. Wspieraliśmy się i pomagaliśmy sobie, a szczególnie Paweł i Michał ratowali kajakarzy z wodnych opresji. Płynęliśmy piękną i wymagającą trasą z Hutek do Bondyrza.

Pięknie dziękujemy firmie Kajaki Pod Remizą za profesjonalną obsługę i oczywiście naszym nauczycielom za opiekę. Płynęli z nami pan Kazimierz Mielniczek i nasza wychowawczyni pani Marzena Gęśla. Na wiosnę chcemy powtórzyć wyprawę kajakową. Wszystkim polecamy 😊 Pizza też była pyszna 😊

Uczniowie z klasy VIIb

Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...
Spływ kajakowy ...