Uczniowie klasy IVa, IVb i Va wybrali się do Zamościa na wycieczkę, która dostarczyła wielu wrażeń i ciekawych informacji o zakątkach naszego miasta.

Pani Marzena Gęśla w interesujący sposób przedstawiła historię Zamościa. Uczniowie odkryli, jak ciekawe miejsca kryją się w bocznych uliczkach Starego Miasta. Tak jak mówi popularna fraza "Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie...". Następnie udaliśmy się do Zamojskiego Domu Kultury na spektakl "Teatralne ABC" Narodowego Teatru Edukacji. Było niezwykle i interesująco. Doskonała obsada aktorska i bardzo ciekawa konwencja sprawiły, że uczniowie byli zachwyceni. Pomimo, niezbyt ładnej pogody humory dopisały :)

Marzena Wawrzyńczyk

Wyjazd na spekt...
Wyjazd na spekt...
Wyjazd na spekt...
Wyjazd na spekt...
Wyjazd na spekt...
Wyjazd na spekt...
Wyjazd na spekt...
Wyjazd na spekt...
Wyjazd na spekt...