🙂ŚWIATOWY DZIEŃ KOSTKI RUBIKA 🙃😉 Już po raz trzeci w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Kostki Rubika. Z tej okazji uczniowie klas IV, V i VI przynieśli swoje kostki. Powstała w ten sposób bardzo ciekawa kolekcja kostek różniących się wielkością, kolorami i formatem 🟩🔸🟦🔹🟥.

Uczniowie, którzy nabyli już „tajemną” wiedzę i umiejętność układania kostki, mogli pokazać innym jak układać kostkę oraz jak powstają ciekawe „wzorki” na kostce. Sprawdzeniem wiedzy na temat tej magicznej kostki był krótki quiz, poprzedzony prezentacją, która zawierała wiele informacji i ciekawostek na temat kostki. Mówiąc o kostce Rubika, nie można nie wspomnieć o zaletach wynikających z jej układania tj. ćwiczenie koncentracji i pamięci, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i zdolności matematycznych, wzmacnianie ważnych funkcji umysłowych, świetna zabawa i relaks. Kostka Rubika to świetny wybór dla każdego, kto lubi wyzwania i ćwiczenie swojego umysłu.

Renata Koperwas
Beata Palonka

ŚWIATOWY DZIEŃ ...
ŚWIATOWY DZIEŃ ...
ŚWIATOWY DZIEŃ ...
ŚWIATOWY DZIEŃ ...
ŚWIATOWY DZIEŃ ...
ŚWIATOWY DZIEŃ ...
ŚWIATOWY DZIEŃ ...
ŚWIATOWY DZIEŃ ...
ŚWIATOWY DZIEŃ ...
ŚWIATOWY DZIEŃ ...
ŚWIATOWY DZIEŃ ...