W dniu 28 maja w Zajeździe Kalinka nasi ósmoklasisci bawili się na uroczystym balu z okazji zakończenia ośmiu lat nauki Szkoły Podstawowej.

Bal ten przygotowany był przez rodziców naszych uczniów. W pięknie udekorowanej sali spotkali się uczniowie oraz zaproszeni goście. Uczniowie podziękowali dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie wręczając bukiety kwiatów po czym zabrała głos pani dyrektor Elżbieta Działa. W eleganckich strojach i podniosłej atmosferze nasi uczniowie zauroczyli nas wszystkich pięknie wykonanym polonezem. Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do bogato zastawionych stołów i posilając się pysznym obiadem i smakując rozmaite przystawki. Wszyscy uczniowie oraz goście bardzo dobrze się bawili tańcząc i ciesząc się tym radosnym czasem, który na zawsze zostanie w naszych wspomnieniach. A wszystko to dzięki wspaniałej organizacji i współpracy rodziców naszych ósmoklasistów, którzy przez cały bal służyli pomocą i sprawowali opiekę nad swoimi dziećmi. To był piękny i wzruszający dla nas wszystkich czas.

Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...
Bal ósmoklasist...