Każdy uczeń w szkole uczy się matematyki, jednak wielu z nich kwestionuje jej znaczenie. Większość uczniów nie zdaje sobie sprawy, że matematyka jest częścią codziennego życia i odgrywa kluczową rolę w życiu każdego z nas, pomagając w rozwiązywaniu problemów oraz podejmowaniu decyzji.

Oto kilka podstawowych zalet znajomości matematyki przydatnych w domu: zarządzanie czasem, budżetem, robienie zakupów, gotowanie, planowanie podróży. Uczniowie klasy Vc poszukiwali odpowiedzi na pytania: Czy naprawdę matematyka jest wszędzie? Czy liczby towarzyszą nam w życiu codziennym? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w załączonych pracach uczniów. Gratuluję uczniom kreatywności i pomysłowości. Jak widać bez matematyki nie da się żyć.

Beata Palonka

Projekt uczniów...
Projekt uczniów...
Projekt uczniów...
Projekt uczniów...
Projekt uczniów...
Projekt uczniów...
Projekt uczniów...
Projekt uczniów...
Projekt uczniów...
Projekt uczniów...
Projekt uczniów...