Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

„Bezpieczne ferie zimowe” tak zatytułowany był apel, który 10 stycznia przedstawiła w naszej szkole klasa Va. Celem apelu było przekazanie najważniejszych przestróg, jak bezpiecznie i fajnie spędzić ferie zimowe.

Była więc mowa o odpowiednim ubiorze dobranym do pogody, gdzie i w jaki sposób uprawiać sporty zimowe, ale też przypomnienie o dokarmianiu zwierząt, które zimą bardzo potrzebują naszej pomocy. Mamy nadzieję, że wszyscy wzięli sobie do serca wszystkie przestrogi i po feriach spotkamy się wszyscy wypoczęci oraz pełni zapału do nauki. Udanych ferii.

Joanna Górnik

„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...
„Bezpieczne fer...

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie