Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

 Uczniowie klas V i VI b obejrzeli w Tomaszowskim Domu Kultury spektakl pt. „Mitologia” w wykonaniu artystów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Aktorzy ciekawie przedstawili losy bogów i herosów na podstawie mitów greckich. Ciekawa gra aktorska, barwne kostiumy, pomysłowa aranżacja z wykorzystaniem efektów świetlnych stworzyły interesujące widowisko teatralne. Spotkanie z Tezeuszem, Prometeuszem, Heraklesem czy Orfeuszem uczniowie śledzili niezwykle uważnie. Było to doskonałe widowisko teatralne. Przedstawienie bardzo się podobało, dostarczyło wielu wrażeń artystycznych wszystkim uczniom i poszerzyło ich wiedzę z zakresu literatury antycznej.

Marzena Gęśla

Mitologia na de...
Mitologia na de...
Mitologia na de...
Mitologia na de...
Mitologia na de...

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie