Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Rodzice uczniów klasy VB aktywnie zaangażowali się w obchody Dnia Kobiet w klasie . Grupa rodziców własnoręcznie wykonała ozdobne wieszaki dla wszystkich dziewczynek w klasie oraz wychowawcy jako upominek w Dniu Kobiet.

Wszystkie wieszaki wykonano techniką „decoupage”, która wymaga dużo pracy i cierpliwości. Każdy wieszak jest inny i  w kolorze ulubionym przez daną dziewczynkę. Rodzice poświęcili swój wolny czas i energię, aby zaskoczyć dziewczynki tak niezwykłym upominkiem. Gratulujemy wspaniałego pomysłu i zachęcamy wszystkich Rodziców do aktywnego udziału w życiu szkoły.

Beata Pliżga

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie