🌞Pierwszego dnia wiosny klasa IV a – sportowa, zamiast na wagary udała się do kręgielni, aby poznać kolejną formę aktywnego spędzania wolnego czasu.

Co roku w marcu obchodzimy Dzień Teatru. W związku z tym rozmiłowani w sztuce teatralnej uczniowie klas V-VIII 10 marca wyjechali do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie na spektakl "Skrzypek na dachu".

24 lutego 2023 r. drużyna Zespołu Szkół w Krasnobrodzie w składzie: Zofia Piela kl. VIb, Kalina Kostrubiec kl. VIIb i Bartosz Zawiślak kl. VIIb zajęła I miejsce w III - ,,Parkowym” etapie XXII edycji ogólnopolskiego konkursu ,,Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” i awansowała do IV etapu- wojewódzkiego.

 Święto liczby Pi obchodzone jest 14 marca. Ma to związek z amerykańskim systemem zapisywania dat (3.14), co stanowi przybliżoną wartość liczby Pi. Liczba Pi jest stałą matematyczną, która pojawia się w wielu działach matematyki i fizyki.

❄️22 lutego kolejny raz mieliśmy przyjemność z klasą IV a -sportową pojechać na lodowisko w Zamościu. Było dużo dobrej zabawy, ale też nauki, bo dla większości uczniów były to pierwsze kroki na łyżwach.