Z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klas drugich wybrali się na wycieczkę do kina Stylowy na film animowany pt. "Tedi i szmaragdowa tablica". Film swoją fabułą i akcją wywarł duże wrażenie na małych widzach. Kolejnym punktem wyjazdu było zwiedzanie siedziby Katolickiego Radia Zamość.

Dzieci miały możliwość obejrzenia pomieszczeń radiowych służącym dziennikarzom do przygotowywania programów np. sal, w których odbywają się nagrania i montaże oraz studia, z którego prowadzone są audycje. Kilku chłopców wystąpiło w audycji na żywo. Mieli okazję opowiedzieć o tym czy fajnie jest być mężczyzną, jakie mają marzenia oraz pozdrowić wybrane osoby. Dziękujemy pan Ewie za zaproszenie, a pozostałym pracownikom radia za serdeczność i poświęcony czas.

Justyna Kwaśniewska

Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...