Szanujmy naszą Ziemię 🌹🌏🌳
Ziemia byłaby oazą piękna i spokoju, gdyby nie my – ludzie. Zadymiliśmy ją, zaśmieciliśmy, niszczymy zieleń, zatruwamy wodę i glebę, nie pozwalając żyć roślinom, zwierzętom i sobie. 22 kwietnia obchodzimy Święto Ziemi. Po raz pierwszy Dzień Ziemi obchodzono w Stanach Zjednoczonych w 1970 roku.

W ten sposób ludzie, którym nie były obojętne losy naszej planety, chcieli wyrazić protest przeciwko dalszemu niszczeniu oblicza Matki – Ziemi. Uczniowie klasy II b w tym dniu przedstawili część artystyczną, która miała na celu uwrażliwić wszystkich na to, jak ważna dla ludzi jest ochrona naszej planety. W piękny sposób pokazali, że jesteśmy jej częścią i chroniąc ją przed zagładą, gwarantujemy sobie lepsze zdrowie, a nawet życie. Na koniec pani dyrektor bardzo podziękowała małym aktorom za profesjonalne podejście do zadania. Jestem z moich dzieci bardzo dumna i głęboko wierzę, że wypowiedziane i wyśpiewane słowa będą drogowskazem dla wszystkich.

Barbara Dziura

Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi