W wtorek 11.06 klasy III a i III b wybrały się na całodniową wycieczkę do Wojciechowa oraz Kazimierza Dolnego. Najpierw uczniowie odwiedzili kuźnię w Wojciechowie – miejsce pracy kilku pokoleń kowali. Wzięli tam udział w warsztatach, które miały na celu poznanie trudnej pracy w kuźni.

Pokaz przewyższył oczekiwania uczniów, były chwile zaskoczenia, radości, a także wielkiego podziwu dla zawodu kowala. Następnie zwiedzili Kazimierz Dolny. Podziwiali zabytkowy kościół, Wzgórze Zamkowe oraz kazimierski rynek. Dzięki przewodnikowi dowiedzieli się wielu ciekawostek związanych z historią miasta i okolic. Dzień zakończyli rejsem po Wiśle, skąd mogli podziwiać całe miasteczko. Uczniowie zakończyli wycieczkę bogatsi o nowe wspomnienia.

Justyna Kwaśniewska

Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...
Wycieczka klas ...