Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Wakacje to beztroski czas zabawy oraz wypoczynku dzieci i młodzieży. Właściwe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, zachowanie się nad wodą czy też w lesie jest gwarancją spokojnego pobytu oraz uniknięcia sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu.

14 czerwca nasze przedszkolaki i uczniowie szkoły podstawowej spotkali się z p. Grzegorzem Pryciukiem młodszym aspirantem Posterunku Policji w Krasnobrodzie, który udzielił nam praktycznych porad m.in. z zakresu udzielania pierwszej pomocy i wypoczynku nad wodą, w lesie, na wsi czy też w mieście. Przekazał też wiele cennych informacji o potencjalnych zagrożeniach pożarowych spowodowanych często nieostrożnością i nieuwagą oraz uczył zasad bezpiecznego zachowania się. Spotkanie odbyło się w przesympatycznej atmosferze za co serdecznie dziękujemy.

Krystyna Piwko

"Bezpieczne wak...
"Bezpieczne wak...
"Bezpieczne wak...
"Bezpieczne wak...
"Bezpieczne wak...
"Bezpieczne wak...
"Bezpieczne wak...
"Bezpieczne wak...

© 2019 Zespół Szkół w Krasnobrodzie