Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

W dniu 21 maja  2019 r. uczniowie klasy II a i II b uczestniczyli w wycieczce do miejscowości Bliżów, w której znajduje się Wioska Przygody „Frajda".

Po dotarciu na miejsce dzieci brały udział w przeróżnych zabawach i konkurencjach sportowych, przeciągali linę i udawali siłaczów. Odwiedzili Wioskę Indian, w której rozpalali ogień krzemieniem, piłowali pniak piłą "moja-twoja", wbijali gwoździe i strzelali z łuku. Na chwilę zamienili się w poszukiwaczy skarbów i szukali monet zakopanych w piasku. Przebyli również wymagający tor przeszkód, na którym znajdywały się równoważnie, linki ułożone jak pajęczyna i siatka zawieszona na drzewach. Po wszystkich atrakcjach przewodnicy zaprosili uczestników wycieczki na gorącą herbatę oraz pieczone na grillu kiełbaski.

                                                                                                     Danuta Pawelec

Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...
Klasy II w Wios...

© 2019 Zespół Szkół w Krasnobrodzie