Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

W dniu 4 marca uczniowie klasy I " a" wraz z wychowawczynią wzięli udział w warsztatach ceramicznych i krawieckich w pracowni " Warto bo z Roztocza'.

W czasie zajęć ceramicznych uczestnicy mieli okazję ubrudzić się gliną oraz poznać sposoby lepienia z tego materiału. Praca z tym plastycznym materiałem okazała się świetną zabawą, która pobudza dziecięcą wyobraźnię. Każdy uczestnik miał możliwość wykonania i ozdobienia naczynka, które po wypaleniu i zeszkliwieniu, otrzyma  na pamiątkę. W pracowni krawieckiej dzieci poznały pracę krawcowej oraz miały okazję przyszycia guziczków. Warsztaty te były bardzo ciekawe i pouczające.  

Barbara Chmiel

https://www.facebook.com/pg/KrawieckoArtystycznaPracownia/photos/?tab=album&album_id=615044465725349

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie