Poniedziałek, 5 października, to dzień, który uczniowie klasy IIIa zapamiętają na długo. Tego dnia bowiem uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym przy grillu. Pogoda dopisywała, jesienne słońce przygrzewało, a dookoła rozchodził się zapach przepysznej, pieczonej kiełbaski…

Ale ten dzień nie był wyjątkowy z powodu smacznych przekąsek. Tak naprawdę chodziło o integrację klasy i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Atrakcji więc nie brakowało. Każdy mógł uczestniczyć w zabawach, które kocha, w których odnajduje przyjemność. Nie wspominalibyśmy jednak tego dnia tak miło, gdyby nie gościnność Państwa Moniki i Piotra Borków, bo to właśnie oni zaprosili nas do siebie, byśmy mogli delektować się swobodą i jesienną aurą.

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za to, że gościliśmy u Państwa, ale też za to, że umożliwiliście nam spędzenie cudownych, niezapomnianych chwil  razem – całej IIIa!

Serdecznie dziękujemy również Pani Małgorzacie Piszczek, która współorganizowała imprezę i dbała o nasze bezpieczeństwo w drodze ze szkoły.

Alina Piela

Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...
Jesienne spotka...