6 października br. uczniowie klasy III b po raz kolejny wybrali się do państwa Margolów na ognisko. Gospodarze, jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Ognisko już płonęło a prowiant był przygotowany. Będąc tyle razy na tym podwórku, czuliśmy się trochę jak u siebie.

Gospodyni posesji jak zwykle miła, serdeczna i nad wyraz gościnna, więc  kiełbaski smakowały wybornie. Dzieci chętnie skorzystały  z atrakcji, jakie zagwarantowali nam gospodarze (huśtawki, jazda gokartem oraz gra w piłkę nożną). Było bardzo głośno i wesoło. Najedzeni i szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

Bardzo dziękujemy pani Ani oraz  panu Piotrowi za zaproszenie i miłą gościnę.

B. Dziura

Kolejne ognisko...
Kolejne ognisko...
Kolejne ognisko...
Kolejne ognisko...
Kolejne ognisko...
Kolejne ognisko...
Kolejne ognisko...
Kolejne ognisko...
Kolejne ognisko...
Kolejne ognisko...
Kolejne ognisko...
Kolejne ognisko...