Sukces Agnieszki w Ogólnopolskim konkursie! Z przyjemnością informuję, że uczennica 2 klasy naszego liceum Agnieszka Kostrubiec zajęła II miejsce w II Ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną „Chrzest Polski”, co jest bardzo WIELKIM wyróżnieniem i sukcesem.

Do konkursu przystąpiło 551 uczniów, a do etapu finałowego zakwalifikowano 190 prezentacji. Jak widać poziom był bardzo wysoki, ponieważ każdy uczeń miał inny pomysł na przedstawienie tematu.

Organizatorem konkursu była Fundacja „SŁOWO” pod patronatem Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Funduszu Patriotycznego oraz Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej. Agnieszce bardzo gratulujemy i zachęcamy do zapoznania się z jej prezentacją pod wskazanym linkiem.

https://youtu.be/_Rb3JrIoTVE

Warto dodać, że Agnieszka sama stworzyła tekst do prezentacji, który przedstawiła w dość pomysłowy sposób – był pisany wierszem, co nie jest łatwą rzeczą. Jeszcze raz gratulujemy!

Nauczyciel historii,

Małgorzata Sawulska