Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

18 maja 2018r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie XVII Wojewódzkiego Konkursu Twórczości „Zawsze niech będzie..."

Cyklicznie od 17 lat, każdą edycję Wojewódzkiego Konkursu Twórczości „Zawsze niech będzie..." kończy uroczyste podsumowanie, połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej. Na wystawie przedstawione są nagrodzone, wyróżnione prace plastyczne, teksty literackie, a także zdjęcia laureatów z przesłuchań muzycznych. W kategorii forma muzyczna I miejsce zajęła nasza uczennica Dominika Radlińska. Sukces wyśpiewała piosenką “Radość najpiękniejszych lat” z repertuaru Anny Jantar.

Kolejnym sukcesem Dominiki jest I nagroda w II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim oraz Poezji Śpiewanej im. s. Mirosławy Kozioł “A Duch wieje kędy chce”. Jury doceniło “ Oczy tej małej” Agnieszki Osieckiej w interpretacji muzycznej Dominiki.

I jeszcze wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej I Młodzieżowej “Koziołek“ w Zamościu.

Wielkie gratulacje życzenia dalszych sukcesów

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie