Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Czy wybory to tylko postawienie krzyżyka w odpowiednim miejscu?

Młodzież ze szkół ponadpodstawowych zmierzyła się z tematyką wyborów w konkursie "Wybieram Wybory"

25 lutego 2020 roku uczniowie liceum w Krasnobrodzie po raz kolejny zmierzyli się z wiedzą na temat prawa wyborczego w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu pod hasłem "Wybieram Wybory". Uczestnicy konkursu mieli szansę nie tylko pogłębić swoją wiedzę na temat wyborów, ale także zawalczyć o nagrody Nasi uczniowie byli jedną z najliczniejszych grup jakie wzięły udział w konkursie na terenie delegatury. Do testu przystąpiło 30 uczniów. Wyniki z lokalnych etapów znane będą 13 marca.

Jolanta Kurantowicz

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie