Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Konkurs plastyczny „Urodzinowa pocztówka dla św. Patrona” został rozstrzygnięty

Zainteresowanie było duże, a wybór najciekawszej pocztówki nie był łatwy. Komisja konkursowa w składzie:

Martyna Dziduch – grafik, absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie,

Marzena Mazurek – instruktor ds. plastyki w KDK,

Marzena Kuniec i Marzena Kałuża oraz koordynator konkursu Halina Gontarz - nauczyciele ZS w Krasnobrodzie, wybrali najciekawsze urodzinowe pocztówki.

Na konkurs wpłynęło 55 prac plastycznych.

W kategorii przedszkola i klasy "0" zwyciężyła pocztówka Dominiki Mazurkiewicz z grupy „Pszczółki” - Przedszkole w Krasnobrodzie.

Wyróżnienia otrzymali: Gabryś Maruszak z klasy 0a, Nina i Rosse Osterkamp–Mielniczek z grupy „Pszczółki „ i „Smerfy” - Przedszkole w Krasnobrodzie, Emilka Greszta z grupy „Żabki” - SP w Kaczórkach.

W kategorii klasy I – III SP najwięcej głosów uzyskała Mia Osterkamp–Mielniczek z klasy II b - SP w Krasnobrodzie.

Wyróżniono prace Ewy Kowalskiej z klasy I - SP w Majdanie Wielkim oraz Szymona Pióro i Antoniny Działa z kasy II b - ZS w Krasnobrodzie.

W kategorii klasy IV – VIII: I miejsce zajęła Marianna Sachajko klasy VI b - ZS w Krasnobrodzie.

Wyróżnienia otrzymali: Julia Czajkowska z klasy VI b i Wiktoria Kurantowicz klasy VII b - SP w Krasnobrodzie i Mikołaj Hajdamaszek klasy IV - SP w Kaczórkach.

W celu przekazania nagród skontaktujemy się ze zwycięzcami drogą mailową. Dziękujemy oddziałowi Poczty Polskiej w Krasnobrodzie, która przyłączyła się przekazując część nagród.

Przez tydzień internauci głosowali na najładniejszą pocztówkę urodzinową. Miło nam poinformować, że NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI otrzymała Marianna Sachajko, uczennica klasy VI b ZS w Krasnobrodzie, która uzyskała 206 polubień. Marianka jest laureatką w swojej kategorii wiekowej. Internauci przekonali również komisję do powiększenia grona wyróżnionych "Pocztówek dla św. Patrona", których autorami są: Weronika Osuch, uczennica klasy VII b i Błażej Krzeszowski, uczeń klasy VI b - ZS w Krasnobrodzie.

Wszystkie prace można oglądać na tutaj

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie