Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie technicznym „Budka lęgowa” organizowanym przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Zamiejscowy w Zamościu.

W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z klas VII i VIII z miejscowości znajdujących się na terenie gmin roztoczańskich parków krajobrazowych. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów. Nagrodzone zostały prace: Huberta Jabłońskiego z klasy 8a, Hanny Brodziak z klasy 7a, Kingi Piskor z klasy 7b, zaś wyróżnienia otrzymały Aneta i Wioletta Pastuszak. Gratulujemy!!!

Joanna Burda

Konkurs „Budka ...
Konkurs „Budka ...
Konkurs „Budka ...
Konkurs „Budka ...
Konkurs „Budka ...

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie