Z okazji Dnia Ziemi oraz w ramach realizacji programu edukacyjnego „AKTYWNI BŁĘKITNI” - Szkoła przyjazna wodzie 20 kwietnia 2023r. uczniowie klas czwartych sprzątali tereny wokół zalewu kąpieliskowego w Krasnobrodzie oraz trasę przemarszu.

Po przejściu do Hutek zwiedzali obiekty oczyszczalni ścieków, gdzie mogli zapoznać się z kolejnymi etapami oczyszczania mechanicznego i biologicznego ścieków. Zwieńczeniem wyjścia było ognisko przy stawach w Hutkach. Uczniowie wszystkich klas włączyli się również w obchody Dnia Ziemi poprzez zapisanie postanowień – dobrych uczynków dla Ziemi. Wybrane z nich zostały umieszczone na listkach dębu, który znajduje się na tablicy przy wejściu do szkoły.

Joanna Burda

Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi