1 grudnia odbył się I Przegląd Piosenki Przedszkolaka. W konkursie wzięło udział 18 uczestników. Głównym celem była prezentacja umiejętności wokalnych przedszkolaków, ale także przyzwyczajanie dzieci do kontaktów ze sceną i integrowanie środowiska przedszkolnego.

Andrzejki w grupie Biedronek były dniem radosnych zabaw, przeplatanych tańcami przy muzyce. Nie zabrakło również przygotowanego w specjalny sposób pysznego poczęstunku dla naszych przedszkolaków.

25 listopada br. przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie.

W środę, 30 listopada przedszkolaki z grupy V odwiedziła mama Hani pani Ola, która na co dzień wykonuje trudny zawód pielęgniarki. Nasz gość w bardzo ciekawy sposób opowiedział na czym polega ta praca, jaka jest trudna, a jednocześnie przynosi wiele radości.

"Przyszła zima biała, śniegu nasypała"
Dzieciaki z grupy 0 a " Krasnale " dbając o zdrowie i hartując organizm ,wykorzystały śnieżną aurę, aby spędzić czas na świeżym powietrzu. Mogły tam urządzić wesołe zabawy i całkowicie oddać się zimowej zabawie.