Dnia 21.03.2023 r. grupy przedszkolne Pszczółki i Smerfy wybrały się na wycieczkę do kina Stylowy w Zamościu. Dzieci miały okazję obejrzeć film pt. „SUPER FUTRZAK RATUJE ŚWIAT”, który odkrył przed dziećmi przygody świnki morskiej o super mocach ratującej świat przed wyginięciem pszczół.

W poniedziałek 20 marca 2023 roku wszystkie dzieci z naszego przedszkola ubrane z wiosennymi akcentami spotkały się na sali gimnastycznej, aby świętować pierwszy dzień wiosny. W tym roku nadejście wiosny było dla przedszkolaków wyjątkowo aktywne, ponieważ wiosnę witaliśmy na sportowo z trenerką fitness. Dziękujemy Pani Karolinie za trening i wspaniałą zabawę!

W dniu 23 lutego w naszym przedszkolu odbył się II Przegląd Poezji Dziecięcej. Przedszkolaki zaprezentowały utwory poetyckie Jana Brzechwy i rozwijały swoje zdolności recytatorskie. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!🎤👏👏👏

W ramach zajęć edukacyjnych dzieci z grupy "Misie" w dniach 1- 3 marca 2023 zrealizowały Projekt Edukacyjny „ABC Małego Konsumenta”. Podstawowym celem projektu jest uświadomienie dzieciom, że są konsumentami oraz zapoznanie ich z najważniejszymi pojęciami takimi jak: konsument, paragon, reklamacja, przemyślane zakupy.

Dinozaury to stworzenia, które od dawna niezwykle fascynują szczególnie najmłodszych. Nie tylko zaskakują swoim wyglądem i wielkością, ale też kryją wiele tajemnic.