Święta Bożego Narodzenia to piękny i wyjątkowy czas. Aby właściwie je docenić i uczcić w naszym przedszkolu, długo się do nich przygotowywaliśmy.

Święta Bożego Narodzenia to bardzo ważny czas, kiedy obdarowujemy się drobiazgami i pokazujemy, że o sobie pamiętamy. Przedszkolaki z grupy Pszczółki wykonały i wysłały kartki świąteczne dla emerytowanych nauczycieli z krasnobrodzkiego przedszkola.

W listopadzie odbył się konkurs plastyczny „Barwy jesieni”. Miał on na celu przede wszystkim  uwrażliwiać na piękno jesiennej przyrody, która prezentując pełną gamę intensywnych kolorów, przygotowuje nas na  długie zimowe wieczory.

Dzieci z grupy „Pszczółki” wspólnie z wychowawcą zorganizowały akcję zbiórki karmy do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zamościu.

Wszystko wskazuje na to, że w bieżącym roku św. Mikołaj miał jeszcze więcej pracy niż zwykle. A to dlatego, że do naszego przedszkola przychodził przez dwa dni! W piątek 4 grudnia był w grupie II i w IV, natomiast  pozostałe dzieci z przedszkola odwiedził w poniedziałek 7 grudnia.