W dniu 22 czerwca grupa 0 a z naszego przedszkola uczestniczyła w wycieczce pieszej do Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej. Dzieci oglądały stare sprzęty domowe i narzędzia pracy, skamieniałości roślin i zwierząt oraz pamiątki przekazane przez rodziny garncarzy krasnobrodzkich.

Podziwiały eksponaty fauny i flory Roztocza. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały odgłosów ptaków znajdujących się w ptaszarni na dziedzińcu klasztoru. Później ze smakiem jadły lody i odpoczywały przed powrotem do przedszkola. Przeżycia i emocje, które towarzyszyły dzieciom podczas wycieczki na pewno wpłyną na trwałość zdobytej wiedzy o rodzinnej miejscowości.

D.Pawelec

Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a
Wycieczka 0a