Z okazji zbliżającego się końca roku szkolnego w Przedszkolu Samorządowym w Krasnobrodzie odbyła się niezwykła impreza, w której udział wzięły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Zaraz po śniadaniu na boisku szkolnym czekały na nich liczne niespodzianki.

Szczególnie dużo radości sprawiły dzieciom dmuchańce, na których zabawa była dla nich ogromną atrakcją. W jej trakcie na boisku szkolnym pojawili się niezwykli goście, były to postaci z ulubionej bajki wszystkich przedszkolaków czyli z "Psiego Patrolu". Wspólne zdjęcie z bohaterami bajki było miłym akcentem całej imprezy. Dodatkową atrakcją była również wata cukrowa oraz malowanie twarzy przez dziewczęta ze Szkolnego Wolontariatu. Wesoła zabawa, piękna, słoneczna pogoda i uśmiechy zadowolonych przedszkolaków na długo zostaną w naszej pamięci. Chociaż niebawem nadejdą wakacje, a z nimi czas rozstania z przedszkolem, miłe wspomnienia będą nam towarzyszyć podczas letnich upałów.

D. Pryciuk

Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...
Przedszkolny fe...