24 czerwca dzieci z grupy przedszkolnej "Biedronki" korzystając z pięknej, słonecznej pogody wybrały się na wycieczkę. Przedszkolaki odwiedziły Urząd Miejski w Krasnobrodzie, gdzie spotkały się z Panem, Burmistrzem Kazimierzem Misztalem. Była to świetna okazja, aby porozmawiać z Panem Burmistrzem o jego pracy, planach wakacyjnych oraz o tym, jak ważne jest pomaganie innym.

Dzieci przyniosły bowiem ze sobą uzbierane wcześniej zakrętki, które wspólnie z włodarzem naszego miasta wrzuciły do stojącego przed Urzędem Miasta serduszka. Miła, bardzo serdeczna atmosfera tego spotkania na długo zostanie w naszej pamięci. Kolejną atrakcją na trasie naszej wycieczki było spotkanie z policjantami z Posterunku Policji w Krasnobrodzie. Dzieci odbyły krótką plenerową lekcję na temat bezpiecznego sposobu spędzania wakacji, obejrzały policyjny radiowóz oraz przekonały się jak ważna i potrzebna jest praca policjanta. Wśród chłopców znaleźli się nawet kandydaci, którzy w przyszłości chcieliby również wykonywać ten zawód. Końcowym etapem naszej wycieczki była cukiernia "Słodki Świat Mony", gdzie przedszkolaki mogły się ochłodzić próbując przepysznych lodów, oraz odpocząć w zacienionym ogródku na zewnątrz. Do przedszkola wróciliśmy nieco zmęczeni, ale pełni wrażeń, uśmiechnięci i ze śpiewem na ustach.

D.Pryciuk

Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...
Wycieczka grupy...