„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Co roku, w całej Polsce, przedszkolaki świętują swój dzień. Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

30 września na spotkaniu integracyjnym wszystkie dzieci z naszego przedszkola również uroczyście obchodziły ten dzień. Po śniadaniu dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych, spotkały się na dużej sali gimnastycznej, aby wspólnie uczestniczyć w zabawach muzyczno – ruchowych, grach zespołowych, tańcach oraz śpiewach, które pomogły zintegrować całą społeczność przedszkolną. Dalsza część świętowania odbywała się już w salach przedszkolnych, gdzie odbyły się słodkie poczęstunki. Było wesoło i kolorowo. Mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominać ten wyjątkowy dzień. Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Aneta Gancarz

Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...
Dzień Przedszko...