W bieżącym miesiącu dzieci z grup I, II i V wykonały ciecz nienewtonowską. Stworzona z naturalnych składników masa jest bezpieczna dla najmłodszych, a wykonana w wersji z barwnikami i brokatem również bardzo atrakcyjna.

Powstała masa zachwyciła dzieci swoimi właściwościami - poddawana naciskowi zachowa się jak ciało stałe, pozostawiona swobodnie „zmieni się” w ciecz. Zabawa angażowała zmysł dotyku, wzroku oraz ćwiczyła zmysł kinestetyczny, motoryką małą i koordynację wzrokowo-ruchową naszych przedszkolaków. To była świetna zabawa sensoryczna dla wszystkich dzieci!

Katarzyna Juszczak

„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...
„Ciecz nienewto...