W ramach innowacji pedagogicznej pt. „Zakodowani na naukę i dobrą zabawę’’ dzieci z grup I, II i V wykonały kilka aktywności, które rozwijały logiczne myślenie oraz umiejętność pracy zespołowej, a jednocześnie były dla nich wspaniałą zabawą.

Przedszkolaki układały m.in. puzzle z wiązane z pobytem w przedszkolu, tworzyły konstrukcję z kolorowych kubeczków, układały rytmy, a także jesienne sudoku. Przedszkolaki poradziły sobie z zadaniami znakomicie. Brawo!

Angelika Nowak

Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...
Zakodowani na n...