W październiku dzieci przedszkolne spotkały się z policjantami. Celem było przybliżenie dzieciom pracy policjanta oraz przypomnienie zasad bezpiecznego udziału w ruchu drogowym. Przedszkolaki chętnie oglądały przedmioty wyposażenia policjantów- dowiedziały się kiedy i do czego służą one policjantom, a także w formie zabawowej uczyły się prawidłowo przechodzić przez ulicę.

Bardzo dziękujemy za pouczającą wizytę.

Agnieszka Piwko

Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...
Spotkanie z pol...