Dzieci z zerówek 0a i 0b dnia 28 maja 2024r. odwiedziły zamojskie ZOO. Był to prezent od Rodziców z okazji Dnia Dziecka. Przed wyjazdem przypomniały sobie zasady bezpiecznego zachowania się podczas podróży i w czasie wycieczki.

Celem wycieczki było wzbogacanie przeżyć dzieci, rozwijanie ich zainteresowań i zaspokajanie dziecięcej ciekawości. Niektóre po raz pierwszy zobaczyły na własne oczy niespotykane na co dzień zwierzęta - m.in. zebry, rysie, małpy, żyrafy, lwy, tygrysy, niedźwiedzie. Najwięcej emocji wzbudził wśród dzieci pobyt w małpiarni. Było wiele radości i słów zachwytu. Dla wszystkich była to niezapomniana i niecodzienna lekcja przyrody.

Barbara Bielecka

Wycieczka zerów...
Wycieczka zerów...
Wycieczka zerów...
Wycieczka zerów...
Wycieczka zerów...
Wycieczka zerów...
Wycieczka zerów...
Wycieczka zerów...