We wtorek, 28.05.2024 r. w ramach Dnia Rodziny dzieci z grupy „Biedronki” wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw "Hop-Bęc" w Zamościu wraz ze swoimi mamami. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja grupy, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu w gronie kolegów i rodziny.

W sali zabaw przedszkolaki przedstawiły część artystyczną dla rodziców, ale przede wszystkim mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z kulkami, tuneli, zjeżdżalni, torów przeszkód, zabaw z chustą oraz przeciągania liny z udziałem mam. Maluchy radziły sobie świetnie, miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię. W drodze powrotnej dzieci były uśmiechnięte, trochę zmęczone, ale pełne radości i zadowolenia. To był udany wyjazd, który na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.

Magdalena Gielmuda

Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...
Biedronki w sal...