Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Coraz bliżej święta... czas więc na pieczenie pierników, za które zabrały się przedszkolaki z grupy "Misie". Najpierw poznały składniki do zarobienia ciasta, potrzebne przybory kuchenne, a także zasady higieny i bezpieczeństwa.

Praca z przygotowaniem wypieków szła gładko i sprawnie. Dzieci wałkowały ciasto i wykrawały pierniki różnych kształtów przy pomocy foremek. Efektem naszej pracy były pełne blaszki pierniczków, które po upieczeniu "Misie" dekorowały lukrem i kolorową posypką. Zapach pierniczków wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

A.Nowak , T Gielmuda

Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...
Misie pieką pie...

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie