Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Dzieci z oddziału 0 b wraz z wychowawczynią Barbarą Bielecką oraz członkami  Szkolnego Koła „Caritas”  oraz opiekunem p. Krystyną Piwko odwiedziły  dn. 20 grudnia 2019 r. mieszkańców  Domu Pomocy Społecznej im. św. Siostry Faustyny w Krasnobrodzie.

Przedszkolaki przedstawiły pensjonariuszom  Jasełka. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem, przedstawiły historię narodzenia Jezusa. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami, tworzącymi ten niepowtarzalny klimat radości, refleksji i świątecznego nastroju. Seniorzy włączyli się w śpiewanie  kolęd. W oku niejednego z nich pojawiła się łza wzruszenia. Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami. Następnie  członkowie koła „Caritas” przekazali mieszkańcom kartki bożonarodzeniowe z życzeniami.

Pani dyrektor DPS podziękowała dzieciom i opiekunom za wizytę i za pamięć o ludziach starszych.

B. Bielecka

Jasełka dla mie...
Jasełka dla mie...
Jasełka dla mie...
Jasełka dla mie...
Jasełka dla mie...
Jasełka dla mie...

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie