Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Ferie to czas odprężenia i relaksu, czas beztroskich zabaw na śniegu, szaleństw na sankach oraz akrobacji na lodowisku.

W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków, 9 stycznia  przybył do przedszkola zaproszony gość z Komisariatu Policji w Krasnobrodzie mł. asp. Grzegorz Pryciuk. Dzieci utrwaliły sobie zasady poruszania się po drodze oraz sposoby obrony przed atakiem groźnego psa – ćwiczyły „pozycję żółwia”. Usłyszały przestrogi mające na celu uświadomienie zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych. Policjant przypomniał o przykrych skutkach wchodzenia na kruchy lód, zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni, zbliżania się do nieznajomych osób. Bardzo dziękujemy za pouczającą lekcję.

Karolina Lizut

Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...
Bezpieczne feri...

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie