Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

W ubiegłym tygodniu "Smerfy" spędziły interesujący dzień w świecie dinozaurów. Dzień rozpoczęły od oglądania książek, albumów, plansz o dinozaurach.

Rozmawiały o prehistorycznych stworach, które niegdyś zamieszkiwały naszą planetę. Poznały nazwy dinozaurów m.in: tyranozaur, diplodok, stegosaurus, triceratops. Wcieliły się również w rolę paleontologa. Dowiedziały się, że jest to naukowiec zajmujący się badaniem świata dinozaurów oraz poznały jego techniki badawcze. Ponadto, mali badacze z dokładnością oglądali skamieniałości dinozaurów przez lupy. Odkryli "szkielety" dinozaurów zakopane w piasku. Na koniec nie obyło się bez zabaw ruchowych związanych z dinozaurami.

Marzena Pasieczna

"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...
"Smerfy" w świe...

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie