Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10 foto11 foto12 foto13 foto14

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Miło nam poinformować, że Julia Bucior zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym  na najciekawszą  „Pocztówkę do nieba” w kategorii  wiekowej 4-6 lat.

Konkurs organizowany był przez Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie.  Cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło ponad 1000 prac. Jego celem było zachęcenie dzieci i młodzieży do czynnego udziału w tegorocznych obchodach 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Swoim udziałem w konkursie Julia przyczyniła się do przekazania dziedzictwa Jana Pawła II najmłodszemu pokoleniu.

 Brawo Julia! Gratulujemy!!!

Edyta Smoląg

Sukces Julii Bu...
Sukces Julii Bu...
Sukces Julii Bu...
Sukces Julii Bu...
Sukces Julii Bu...
Sukces Julii Bu...

© 2020 Zespół Szkół w Krasnobrodzie